Китай Пляжний Відпочинок Фото

Китайский дракон на острове Хайнань Я вас вітаю на острові Хайнань!

 

Відпочинок на тропічному острові Хайнань стане хорошим завершенням екскурсійного туру в Китаї.
Острів Хайнань знаходиться в Південно-Китайському морі, на самому півдні Китаю.Пляжний відпочинок тут добре організований, море чисте, по берегу тягнуться прекрасні піщані пляжі.Хайнань - це найкраще в Китаї місце відпочинку на морі.

 

Пляж готелю Intercontinental, бухта Дадунхай, о.Хайнань. Фото

 

Найпопулярніший курорт на острові Хайнань - це Санья.Він складається з пляжів: Дадунхай, Ялунвань, Санья-Бей і Хайтань. Готелі, як правило, розташовані на першій лінії і мають широкі піщані пляжі і пологий вхід в море.

 

Остров Хайнань. Пляж отеля Intercontinental, бухта Дадунхай  
Пляж в бухті Dadunhaj, Хайнань. Фотографія

 

найстаріший місцем відпочинку на острові Хайнань - Там Dadunhaj де місто plotnaâ Інтер'єр Samogo Санья peremežaetsâ з великим CISL середовища для грошей готелі.

 

Готель і пляж в бухті Санья. Фото

 

Бухта Санья - вона хоч і в місті, та й аеропорт там, але готелі не варті упереміш з житловою забудовою.В основному, це такий готельний район Саньі. Готелі непогані, але все - стоять через дорогу від моря.

 

Вид з балкона готелю на його територію. Фото

 

Наші туристи частіше їдуть в Дадунхай, гості Китаю з інших країн віддають перевагу відпочинку на пляжах Ялунвань.
Район бухти Ялунвань призначений виключно для відпочинку, житлової забудови там немає, тільки готелі, більша частина яких має власний вихід на пляж.Готелі рівнем від середнього до високого.

 

На цьому фото представлено, ніж відпочинок на острові Хайнань буде знаменитий не тільки в Китаї, але й далеко за його межами:  
Острів Хайнань, бухта Санья. На фото добре видно п'ять факелообразних готелів-хмарочосів на новому насипному острові Фенікс, покликаному зробити пляжний відпочинок в Китаї...

Похожие страницы: