Гарячі Тури в Китай з Києва

Китайская стенаКороткий тур в Китай з авіаперельотом - Київ - Пекін - Київ та оглядом основних екскурсійних об'єктів і пам'яток Пекіна.

 

Тривалість туру: 4 дня

 

Дати туру: під запит

 

Вартість туру: 233 $

 

За вашим бажанням ми можемо прорахувати для вас будь-який тур в Китай по тривалості і насаищенності екскурсійної програми.

 

Віза в Китай оформляється заздалегідь з мінімальним пакетом документів (цивільний паспорт, закордонний паспорт, ІПН код, фотографії - 3, 5 * 4, 5; 80% обличчя на матовому папері)

 

Програма туру в Пекін:

 

1 день.

 

Прибуття в аеропорт Пекіна. Зустріч супроводжуючим, трансфер в готель категорії 4 *.Вільний час для знайомства з містом. При бажанні можна зробити оглядову екскурсію на велорикші (60 $ з особи).

 

Пекин, парк Ихеюань2 день.

 

Після сніданку вас чекає величезний старовинний садово-парковий ансамбль «Іхеюань».Після прогулянки - обід за містом та відвідування Великої китайської стіни.Ночівля в готелі.

 

3 день.

 

Після сніданку в готелі ви поринете в атмосферу Пекіна, відвідайте величезну площу світу - Площа небесного спокою або «Тяньаньмень» і побуваєте в забороненому місті Гугун, в Зимовому імператорському палаці, де жили правителі Китаю з династій Мін і Цін.А після обіду з національної качкою по-пекінськи ви підете в Храм неба.Ночівля в готелі.

 

4 день.

 

Після сніданку і здачі номерів вам належить побачити ламаїстський храм Юнхегун.А після обіду в китайському ресторанчику у вас буде вільний час, щоб попрощатися з Пекіном.Трансфер в аеропорт або на вокзал для продовження екскурсійної програми.

 

Екскурсійний тур розрахований на мінімальну групу з двох осіб, при цьому повна виплата вартості туру повинна бути забезпечена за 7 днів до прибуття в Китай.Якщо ви відмовитеся від частини послуг, включених у вартість туру, гроші за них не повертаються.

 

Вартість туру при проживанні в готелі категорії 4 * - 243 долара (у двомісному номері) або 338 доларів (в одномісному номері).


Home marketing online.

Похожие страницы: