Де У Китаї Пляжний Відпочинок

Скалы на острове ХайнаньЛікування в Китаї (Хайнань)  

Пляжний відпочинок в Китаї на острові Хайнань

 

"Острів Південніше Моря" - так поетично перекладається назва мальовничого і гостинного острова Хайнань, який знаходиться на самому півдні Китаю.Це єдиний острів країни, розташований в тропічному кліматі.

 

Відмінною особливістю острова, яка приваблює сюди тисячі мандрівників, є цілюще, кристально чисте повітря.Згідно з офіційною інформацією, о. Хайнань займає почесне друге місце за чистотою повітря в світі, поступившись пальмою першості лише кубинської Гавані.

 

На острові літо триватиме цілий рік і неймовірно м'який клімат, що робить його ідеальним місцем для відпочинку з дітьми, молоді та літніх людей.Середньорічна температура на Хайнані становить +25, 4 ° С. Максимально стовпчик термометра піднімається в липні до мітки +36 ° С.Самий холодний місяць - січень з температурою +21 ° С. Сонце зігріває острів 2536 години на рік.

 

Побережье острова ХайнаньЦікаві і розміри острова - Хайнань займає 2-е місце за величиною після Тайваню.До того ж, він має вдале географічне положення. На Заході острів межує з В'єтнамом, на Півдні - з Індонезією і Малазії, а на Сході - з Гонконгом.Більш того, острів розташований на одній широті з розкішними Гаваями, а значить і погодні умови у них ідентичні.Чи не удівіельно, що китайський Хайнань називають «Східними Гаваями".

 

Не сумнівайтеся, коли ви почуєте фразу "Острів довгожителів", то мова йде про Хайнані.Тут середня тривалість життя становить 80 років, завдяки сукупності декількох факторів - умиротвореною і приємної атмосфери і кокоса, що виростають на цій місцевості в надлишку.Остров'яни говорять, що якщо регулярно пити кокосове молоко, то можна зберегти красу і молодість надовго.


http://yastrub-tour.com.ua/ отдых в Затоке. Контакты и описания баз отдыха Затока.

Похожие страницы: